Новини

Марка Volvo зробила ставку на власні електромотори

Шведи представили схему свого двигуна EVC EFAD E400V7, але не розповіли про характеристики і перспективи. Поряд з моторами компанія Volvo сама буде випускати батареї і силову електроніку, тим самим освоївши всі три «фундаментальних блоки» для нових EV-моделей.

З 2011 року Volvo використовує електромотори німецької фірми Siemens. Наприклад, батарейний паркетник XC40 Recharge оснащується компонентами від спільного підприємства Valeo Siemens eAutomotive. Паралельно Volvo розробляє електродвигуни своїми силами: цим займається лабораторія в Гетеборзі, і тільки що її аналог з’явився в Шанхаї. Незабаром мотори від сторонніх виробників будуть не потрібні.

Марка Volvo зробила ставку на власні електромотори

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Шанхайська лабораторія розпочала роботу в жовтні. Її головне завдання – створення електромоторів для майбутньої модульної архітектури SPA 2. «Завдяки власним проектування ми можемо довести наші двигуни до більш високого рівня з точки зору енергоефективності та комфорту, постійно покращуючи їх показники», – пояснює технічний директор Хенрік Грін (на фото зліва вгорі).

Volvo не назвала термінів впровадження власних електромоторів, але до 2025 року одна половина обсягу продажів марки повинна припадати на електромобілі, а інша на гібриди, яким теж потрібні електродвигуни. Виробництво силових установок, швидше за все, розгорнеться в Китаї за підтримки материнської Geely. Якщо поточна стратегія компанії реалізується, до 2040-го Volvo скоротить до мінімуму викиди СО2 і доб’ється «вуглецевої нейтральності».


Back to top button