Новини

Травнева статистика ринку б/в автомобілів

Результати травня на автомобільному ринку України дуже подібні до результатів квітня. За даними асоціації “Укравтопром”, у травні було здійснено 5 тис. 574 первинні реєстрації автотранспортних засобів, з яких 2 151 (39%) – таких, що були у використанні. Відносно квітня загальний результат менший на 0,3%, б/в автотранспорту – мінус 0,6%.

Порівнюючи загальний обсяг первинного автомобільного ринку з травневим (найбільш “провальним”) результатом минулого року, у травні поточного року зафіксовано падіння на 38%. Первинний ринок б/в автотехніки скоротився на 22 відсотки.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За типами автотранспортних засобів у сегменті б/в ситуація виглядає по-різному.

Зростання продажів легкових автомобілів у травні було найбільш стрімким – порівняно до травня минулого року в 6,3 разу, а відносно квітня п.р. – на 4%. З результатом 1 188 автомобілів легкові автомобілі перевищили продажі інших типів АТЗ.

Комерційних автомобілів у травні було зареєстровано 910 од., що на 64% менше ніж у травні минулого року і на 6% менше ніж в квітні п.р.

Первинний ринок автобусів у травні становить 53 одиниці. Це на 83% більше ніж рік тому, але на 2% менше результату минулого місяця.

За марками – ситуація традиційна: серед легкових та комерційних автомобілів лідером є Renault (349 та 213 шт. відповідно), серед автобусів – Mercedes-Benz (32 шт.).

Back to top button