Mahindra інвестує в завод в США

Спеціаліст з виробництва позашляховиків Mahindra & Mahindra (M & M) вкладе мільйони доларів в США в будівництво нового автомобільного заводу, хоча це відкладає інвестиції в Індії, де автомобільний сектор переживає спад.

Дочірня компанія, розташована в Мумбаї, Mahindra Automotive North America (MANA), підписала лист про наміри в перший тиждень серпня з RACER Trust про створення заводу в Мічигані.

За галузевим оцінками, M & M доведеться влити 1 млрд доларів в новий завод. У свою чергу, в Індії M & M відклала інвестиції і скоротила 1500 тимчасових робочих місць з квітня.

Американський виробничий об’єкт, який, ймовірно, з’явиться в Бьюїк-Сіті, Флінт, буде виробляти комерційну вантажівку, позашляховик ROXOR і ряд інших автомобілів Mahindra, – недавно повідомив віце-президент з маркетингу Mahindra Automotive North America Річ Анселл.

Близько 2000 нових робочих місць буде створено на першому етапі, а потім в наступних раундах буде створено більше, сказав індійський автовиробник в нещодавній заяві.

Джерело: moneycontrol.com