Львівська область придбає шкільні автобуси “Еталон” і “Атаман”

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за підсумками проведеного тендеру має намір закупити 54 шкільних автобуси, в тому числі 26 автобусів “Еталон” виробництва Чернігівського автозаводу (корпорація “Еталон”) і 28 автобусів “Атаман” виробництва АТ “Черкаський автобус” за 99,4 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 100,06 млн грн.

Згідно з інформацією на порталі ProZorro, Торговий дім “Еталон Авто” переміг в тендері по першому лоту на 26 автобусів, запропонувавши їх за 47,26 млн грн при очікуваній сумі 47,58 млн грн. В аукціоні по цьому лоту також брав участь ТД “ДИНАТ Груп” з автобусами “Атаман”, остаточне пропозиція якого становила 47,34 млн грн.

За трьома іншими лотами на 28 автобусів, в тому числі два – з можливістю перевезення школярів на інвалідних візках, переможцями визнані дилери “Черкаського автобуса”. У тому числі по найбільшому лоту на 25 автобусів брали участь ТД “Еталон Авто” і дві компанії з однаковими автобусами “Атаман ” – ТД “ДИНАТ Груп” і “Євро Бізнес Транс”.

Переможець ТОВ “Євро Бізнес Транс” запропонував автобуси за 45,75 млн грн, ТД “ДИНАТ Груп” – за 45,768 млн грн, ТД “Еталон Авто” – за 45,77 млн грн. Очікувана сума по цьому лоту становила 46 млн грн.

Як повідомлялося, в 2019 році Львівська ОДА оголошувала тендер на закупівлю 43 шкільних автобусів за 79,8 млн грн, проте до аукціону не був допущений ТД “Еталон Авто”, оскільки його автобуси були на 78 мм вище встановленої тендерними умовами висоти 2900 мм. Після тривалих розглядів замовника і не допущеного учасника, в тому числі в АМКУ, тендер був скасований.

Умовами нового тендера висота автобусів була встановлена від 2800 до 3000 мм.

Джерело: fixygen.ua