Моделі

Lucid Motors оголосив вартість свого першого електрокара

Базова версія автомобіля отримає в своє оснащення тільки один електродвигун.

Компанія Lucid показала найдоступнішу модифікацію свого нового електричного седана Air. Вона буде коштувати на ринку США 77 тис. 400 доларів, не рахуючи держсубсидій. Тобто, нова версія буде дешевше відразу на 17 тис. 600 доларів модифікації, яка раніше була найбільш доступною.

Lucid Motors оголосив вартість свого першого електрокара

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Головною особливістю самої бюджетної версії нового Lucid Air стане наявність всього одного електромотора, при цьому всі інші виконання мають по два електродвигуни. Потужність силової установки буде досягати 480 к.с. Ємність акумуляторів електрокара не називається, але запас ходу такої версії складе 406 миль або 653 кілометри.

Lucid Motors оголосив вартість свого першого електрокара

У салоні базового варіанту Lucid Air збережеться 34-дюймовий горизонтальний дисплей, який виконує ролі екрану мультимедіа і приладової панелі. Також залишиться і сенсорний пульт, який відповідає за управління додатковими функціями на центральній консолі. При цьому фірмовий комплекс водійських електронних помічників DreamDrive з 32 датчиками можна буде отримати тільки за доплату. Перший машини Lucid Air у стартовій версії потраплять до клієнтів тільки в 2022 році.


Back to top button