Новини

Lego створив конструктор з культовим Cadillac з «Мисливців за привидами»

Компанія Lego випустила набір, присвячений культовому автомобілю з кінофраншизи «Мисливці за привидами». Зібрати Cadillac Miller-Meteor Ecto-1 1959 року випуску з 2352 деталей можна за 199 доларів.

Новий набір датського виробника конструктора включає в себе 2352 деталі, з яких можна зібрати знаменитий автомобіль «швидкої допомоги» з серії фільмів «Мисливці за привидами». Довжина готової моделі складає 47 сантиметрів. За словами творців набору, при складанні Cadillac Miller-Meteor 1959 року фанати культової франшизи здивуються деталізації машини, а також виявлять кілька «пасхалок» до фільмів.

Іграшковий Cadillac в точності повторює реальний автомобіль. Творці конструктора повністю зберегли колірну гамму машини, а також додали «ефект іржі» на кузові, по аналогії з кіношним катафалком. Крім того, модель Lego обладнана рухомим рульовим колесом, висувним заднім сидінням, а також світлотехнікою і обладнанням для виявлення привидів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В кінці березня компанія Lego спільно зі студією Universal Pictures випустила набір з Dodge Charger R/T 1970 року через серії фільмів «Форсаж». Культовий маслкар, що належав героєві Віна Дизеля Домініка Торетто, можна придбати за 100 доларів.


Back to top button