НовиниСвіт

Легендарні британські автомобілі назавжди відмовляться від бензинових двигунів

Британська компанія Lotus Cars заявила, що приєднується до виробника акумуляторів Britshvolt для розробки нового акумуляторного блоку для своїх майбутніх спортивних електромобілів.

У компанії Lotus, що частково належить китайському конгломерату Geely, додали, що ключовими напрямками партнерства стануть швидка зарядка, оптимізація щільності енергії та зниження маси автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Співпраця з Britishvolt, за словами представника Lotus, є ще однією значною подією в трансформації компанії з тієї, що традиційно займалася виробництвом спортивних автомобілів, в глобальну і повністю електричну марку.

Вже оголошено суму інвестицій, які Lotus вкладе в новий проект – 100 млн фунтів стерлінгів. Ці кошти, зокрема, будуть спрямовані на виробництво суто електричного гіперкара Evija та бензинової моделі Emira. Постачання Evija почнуться цього року, і всі майбутні моделі Lotus стануть на 100% електричними, заявив автовиробник.

Метт Віндл, керуючий директор Lotus Cars, заявив, що найближчими місяцями компанія представить повністю електричний позашляховик Lotus Type 132, і на підході ще три електрокари.

Йдеться про чотиридверне купе, прем’єра якого запланована на 2023 рік, ще один SUV (2025 рік) та електричний спорткар (2026 рік) – такий продуктовий план, анонсований компанією Lotus минулого року.

Крім виробничих потужностей у Британії, Lotus будує завод у м. Ухань, що у Центральному Китаї. Відповідно до планів, підприємство має проектну виробничу потужність 150 000 автомобілів на рік.

Команда Великобританії відповідатиме за розробку та виробництво спортивних автомобілів та електричного гіперкара Evija, а також за співкоординацію глобальних продажів бренду Lotus. Китайський завод, своєю чергою, випускатиме ту продукцію, яка орієнтована на більш масового споживача, переважно у КНР.

Source
110km.ru
Back to top button