Новини

Легенда на ім’я Meyers Manx відроджена вдруге

Оригінальний Meyers Manx випускався з 1964 по 1971 р (зібрано близько шести тисяч штук), а також в обмежених кількостях в 2000-2012 рр., В оригінальній і декількох поліпшених версіях. Друга частина імені моделі дана на честь менкса, менська кішка, породи з коротким хвостом і м’язистим широким тілом.

Творець пляжних баггі Meyers Manx 94-річний американський інженер Брюс Майерс і його дружина Вінні Майерс продали свій бізнес американській інвестиційній фірмі Trousdale Ventures, яка має намір відродити відому по всьому світу марку. Голова Trousdale Ventures Філіп Сарофім заявив, що нова компанія збирає «міжнародну команду мрії, що складається з захоплених і творчих людей», щоб продовжити спадщина Meyers Manx – «веселощі, свободу і самовираження», – передає Auto Classics. Залишивши бізнес Брюс і Вінні візьмуть на себе роль послів марки.

Легенда на ім'я Meyers Manx відроджена вдруге

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Зліва: Брюс і Вінні Майерс на одному з зльотів любителів баггі Meyers Manx. Справа: Брюс відвідав стенд Фольксвагена на шоу в Нью-Йорку в 2019-м, де (після Женеви) був показаний ID. Buggy, створений на честь історичної моделі Meyers Manx.

Оригінальний Meyers Manx випускався на скороченому шасі класичного Фольксвагена Жука. Виробляла баггі фірма Брюса B. F. Meyers & Co. У 2000 році після гігантського перерива Брюс створив фірму-спадкоємицю, Meyers Manx, Inc., відновивши в дуже обмеженій кількості збірку як класичного Менкс, так і створивши нові варіації (Manxter 2 + 2, Manxter DualSport) на основі знову ж старого Жука (з декількома модифікаціями шасі).

Тепер виробник буде називатися Meyers Manx, LLC. Генеральним директором фірми призначений Фріман Томас, що володіє сорокарічним досвідом в автопромі. Наприклад, колись він очолював крайслеровську студію Pacifica Advance Product Design Center (вона була закрита 12 років тому). А також працював в Форді, Фольксвагені і Audi. Фріман Томас – один з авторів вигляду моделі New Beetle 1997 року і Audi TT 1998 го.

Легенда на ім'я Meyers Manx відроджена вдруге

У минулому році в Нью-Йорку Брюс Майерс сказав: «Нові електромобілі, такі як ID. Buggy Concept, є доказом того, що дух і ентузіазм, які колись сприяли створенню його Менкс в 1960-х роках, непідвладні часу».

У планах нової компанії кілька продуктів. Зокрема, це знову будуть загадкові машини «на задньопривідному шасі VW», але з деякою формою електрифікації. Ще рано говорити, що вийде в результаті. Відомо лише, що американці хочуть розробити моделі, як і їх прабатько, відносно прості і доступні, але при цьому більш безпечні. Можна, звичайно помріяти про електричну платформі MEB, як у концепту Volkswagen ID. Buggy. Адже німці говорили, що готові продавати її на бік. Але, здається, у відродженій Meyers Manx вийде щось інше – скажімо, гібрид.


Back to top button