Моделі

Leaf, але не Nissan. У електромобільної сім’ї концерну Geely поповнення

Нещодавно відроджена марка Maple представила новий електричний седан Leaf 60s Changer Power, повідомляє видання Autohome. Однак це не повністю оригінальний автомобіль, а скоріше збірна солянка з інших моделей, що належать Geely.

Екстер’єр Maple Leaf 60s знавцям китайського автопрому може здатися впізнаваним. І це не дивно, адже кузов цієї машини є не що інше, як Geely GL. Спереду електромобіль відрізняється від прототипу тільки гратами радіатора з символом бренду. А ось корма піднесла несподіваний сюрприз – вона повністю скопійована з іншої «електрички» – Geometry A. Звертає на себе увагу і той факт, що, згідно з патентним зображень, у Leaf 60s будуть тільки штамповані диски з можливістю установки декоративних ковпаків. Габарити: 4730х1840х1530 мм, колісна база 2700 мм. Розмірність коліс – 215/60 R16.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Leaf, але не Nissan. У електромобільної сім'ї концерну Geely поповнення

Під капотом ховається єдиний електродвигун потужністю 136 кінських сил, що дещо менше, ніж у Geometry A. Повідомляється, що акумулятор поставляється компанією Hefei Guoxuan High-tech Power Energy Co., Ltd.

Нагадаємо, марка Maple була заснована в 2000 році і спочатку називалася SMA (Shanghai Maple Automobiles). Через два роки Geely придбав Maple, однак повна консолідація підприємств сталася тільки в 2008-му. Але вже в 2010 році Geely був змушений зупинити випуск моделей Maple на користь новоствореного Englon, який незабаром теж спочив у бозі. Але бренд Maple несподівано для багатьох воскрес в 2020-м і на даний момент випускає електромобілі на базі існуючих моделей Geely.

Back to top button