ДайджестНовиниЧитацький зал

Київ отримає 100 мільйонів євро на нові тролейбуси та вагони метро

Мер столиці Віталій Кличко закликав депутатів Київради підтримати рішення щодо ратифікації кредитної угоди з Європейським інвестиційним банком, завдяки якій столиця отримає 100 мільйонів євро на придбання нових тролейбусів та вагонів метрополітену. Про це він заявив на початку засідання Київради.

«Це – найкраща фінансова угода для міста за останніх 30 років, яка дозволить столиці отримати 100 мільйонів євро на оновлення тролейбусного парку. А також – вагонного парку метрополітену. Угоду Київ підписав напряму з банком. Проект буде втілюватись містом через комунальні підприємства «Київпастранс» і «Київський метрополітен»», – сказав Віталій Кличко.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Згідно з повідомленням Представництва ЄС, це перший кредит від ЄІБ в Україні, запропонований місту без державних гарантій.

Обов’язковою умовою Європейського інвестиційного банку є проведення міжнародного тендеру по закупівлі товару. Брати участь можуть як українські, так і іноземні компанії. Більш того, банк дає можливість КМДА надавати преференції для українського виробника.

Back to top button