Технології

Китайський стартап NIO готує батарею більшу, ніж у Tesla

Компанія має намір запропонувати блок акумуляторів на 150 кіловат-годин.

Китайська компанія NIO в п’ятницю урочисто оголосила про те, що з початку жовтні було зроблено понад 5 тисяч електромобілів, що є для стартапу новим виробничим рекордом. Паралельно, з Китаю стала надходити інформація про те, що фахівці NIO розробляють нову акумуляторну батарею ємністю 150 кіловат-годин.

Зараз NIO пропонує клієнтам батареї на 70, 84 і 100 кіловат-годин. Новий блок акумуляторів буде того ж типрозміру, що і колишні, тобто всі батареї вийдуть взаємозамінними. Це важливо тому, що особливістю електромобілів NIO є здатність швидко змінювати сіли батареї на заряджені на спеціальних сервісних станціях. Іншими словами, готуючись до далекої подорожі, ви за помірну плату зможете змінити свою 70-кіловатний блок акумуляторів на новий, а повернувшись провести зворотний заміну.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Зараз батарей на 150 кіловат-годин немає навіть у «Тесли». Тільки в перспективі на моделях Cybertruck і новому спортивному автомобілі Roadster плануються більш ємкі блоки акумуляторів. Попередньо, запас ходу кросоверів NIO з новою батареєю складе близько 900 кілометрів на одному заряді за прийнятою в Китаї оптимістичною методикою вимірювання NEDC.

На даний момент NIO випускає три електромобіля. Всі вони кросовери: великий ES8, більш скромний ES6 і спортивна версія останнього з кузовом крос-купе EC6. За межами Китаю NIO відома найбільше своїми виступами у Формулі Е.

Back to top button