Світ

Китайський IT-гігант продемонстрував безпілотний концепт

Електричний автомобіль-робот Apollo не має рульового колеса і педалей, зате володіє великим рідкокристалічним екраном

Одна з найбільших китайських компаній Baidu продемонструвала свій новий безпілотний концепт Apollo, розповідає cnevpost.com.

Перше, на що зверне увагу будь-який автоаматор – двері в вигляді крила чайки. При цьому варто відзначити, що вони повністю автоматичні. На цьому тлі панорамний скляний дах здається зовсім буденністю.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У компанії повідомляють, що ця модель оснащена автопілотом п’ятого рівня, системою розпізнавання осіб, голосовим управлінням, а крім цього здатна самонавчатися і оновлювати своє програмне забезпечення онлайн.

При цьому автомобіль повністю позбавлений будь-якої системи управління, будь то кермо або педалі. Зате всередині розташований величезний рідкокристалічний екран, завдяки чому цей химерний транспортний засіб вже обізвали «домашнім кінотеатром на колесах». На жаль, але ні про які плани на цю модель не повідомляється, цілком ймовірно, що це всього лише випробувальний стенд для компанії.

При цьому глава Baidu Робін Лі повідомив, що розумний автомобіль від Baidu все-таки знаходиться в планах. Його розробка зараз рухається швидкими темпами. Цілком ймовірно, що його серійне втілення ми побачимо в найближчі два-три роки.

Нагадаємо, що недавно Baidu створив автомобільне відділення, яке отримало назву Jidu Auto. Новий виробник активно співпрацює з Geely в рамках створення нових електромобілів, проте до виробництва подібного роду безпілотників поки далеко. Першу модель бренду обіцяють представити на Пекінському автосалоні в наступному році.

Back to top button