Читацький зал

«Китайський Google» зібрався стати виробником електромобілів

Корпорація Baidu хоче запустити власний автомобільний бренд і шукає для цього партнерів

Корпорація Baidu, яка є абсолютним лідером на ринку пошукових систем в китайському сегменті інтернету, планує запустити власний електромобільні бренд. Про це пише агентство Reuters з посиланням на трьох високопоставлених джерел, знайомих з планами концерну.

Принаймні на початковому етапі Baidu не збирається будувати власні заводи, а має намір робити замовлення у інших автовиробників. В якості партнерів, з якими вже ведуться переговори, агентство називає FAW, GAC і Geely. Втім, ні в одній з цих компаній інформацію офіційно не підтвердили.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У Baidu з 2017 року є автомобільний підрозділ, яке називається Apollo. Однак до сих пір воно займалося розробкою сервісів, які можуть бути запозичені іншими автовиробниками для інтеграції в свої машини, в першу чергу призначені для китайського ринку.

Також у вересні стало відомо про інтерес Baidu до виробництва безпілотних електромобілів спільно з FAW, однак тоді роль пошукача зводилася саме до розробки системи автономного водіння, а не всього електрокара.

Back to top button