Світ

Китайський електричний седан Xpeng P7 б’є рекорди продажів

Xpeng P7 з’явився у офіційних дилерів в кінці червня, а у вересні вже став рекордсменом на ринку Китаю, повідомляє прес-служба марки.

Так, у вересні було продано трохи більше 3,47 тис. машин Xpeng P7 і позашляховиків G3 і цей показник на 145% перевищує минулорічний. Рекордні продажі також на 266% підняли обсяг реалізації моделей за 3-й квартал 2020 го. Тобто, кількість проданих на ринку Китаю машин в цей період склало більше 8,5 тисяч.

Китайський електричний седан Xpeng P7 б'є рекорди продажів

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У компанії впевнені, що настільки підвищити показники допоміг вихід седана Xpeng P7, до якого китайські автолюбителі виявляють неабиякий інтерес, купивши тільки у вересні 2,57 тис. Одиниць авто.

Китайський електричний седан Xpeng P7 б'є рекорди продажів

Компанія Xpeng не збирається зупинятися на досягнутому, плануючи як розширення виробництва, так і освоєння нових автомобільних ринків. Наприклад, на даний момент вже будується завод в Гуанчжоу і до кінця 2022 його можуть запустити в експлуатацію. Також виробник поступово розширює країни присутності, поставивши першу партію компактних позашляховиків G3 в Норвегію. Трохи пізніше планується налагодити поставки і в інші європейські держави, а також на ринок Північної Америки.

Китайський електричний седан Xpeng P7 б'є рекорди продажів

Вартість моделі варіюється від 229 900 до 339 900 юанів

Back to top button