Моделі

Китайський електрокросовер MG Marvel R тепер доступний в Європі

Головними конкурентами моделі називають Nissan Ariya, VW ID.4 і Skoda Enyaq

Новий електричний кросовер екс-британської марки MG тепер офіційно можна попередньо замовити в Європі. За інформацією topelectricsuv.com, ціни на MG Marvel R будуть варіюватися від 40 до 50 тисяч євро.

Дивно, але колись британський бренд вже давним-давно є повністю китайським. Але особливу пікантність ситуації додає той факт, що новий кросовер є просто перелицьованою моделлю R Auto – суббренда компанії SAIC Roewe.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Екстер’єр автомобіля повністю зберіг стилістику прототипу, яку представництво SAIC називає не інакше як «Світло навколо всесвіту». Суть концепції можна зрозуміти буквально відразу. Спереду у машини матричні монофари зі світлодіодною стрічкою по центру. Позаду – аналогічним чином зроблені монофонарі. Європейська версія взагалі не має відмінностей від китайської, крім інших логотипів. Розміри становлять 4 674 мм в довжину, 1 919 мм в ширину і 1 618 мм у висоту, колісна база – 2800 мм.

У салоні зміни мінімальні. В першу чергу світлий тон інтер’єру змінився на темне оформлення. Кермо став трьохспиці і більш суворим по дизайну. Трохи нижче величезного центрального дисплея встановили додаткові сенсорні клавіші. У китайській специфікації все кнопки були віртуальними.

А ось технічна частина зазнала деяких змін. У Китаї автомобіль оснащується двома видами силових агрегатів. У першому варіанті електродвигун працює на задній осі. Потужність складає 186 кінських сил (410 Нм). Час розгону до 100 км/год – 7,9 с. Топова комплектація пропонує покупцям два електромотора на кожній з осей. Така силова установка сумарно видає 302 кінських сили (665 Нм). В цьому випадку електрокроссовер буде виходити з п’яти секунд в розгоні до сотні. Ємність акумуляторної батареї – 69,9 кВт⋅ч, запас ходу – 505 км по циклу NEDC.

У Британії Marvel R повністю збереже динамічні показники, але потужність силових агрегатів зменшиться до 180 і до 288 к.с. відповідно. Батарея має ту ж ємність, але запас ходу тепер обчислюється за методикою WLTP, згідно з ним машина не зможе проїхати більше 402 кілометрів.

Відзначимо, що суббренд R Auto був створений в 2020 році виключно під електромобілі. Першою його моделлю став Електроседан R Auto ER6, який деякий час продавався під материнської маркою Roewe.

Back to top button