НовиниСвіт

Китайський агрегатор таксі Didi залишає Нью-Йоркську біржу

Китайський сервіс замовлення таксі DIDI оголосив про вихід з Нью-Йоркської фондової біржі через п’ять місяців після початкового розміщення акцій на фондовому ринку (IPO). Didi має намір розмістити свої акції на фондовій біржі Гонконгу.

Компанія заявила, що це ретельно продумане рішення. У той же час минулого тижня Bloomberg писав, що китайська влада змушує компанію залишити американський ринок.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Didi провів IPO на Нью-Йоркській фондовій біржі 30 червня, під час якого залучив більше 4 мільярдів доларів. Однак, через кілька днів, Адміністрація кіберпростору Китаю звинуватила агрегатора у порушенні Закону про збор даних клієнтів та видалила 26 додатків з віртуальних магазинів, включаючи основні, обрушивши акції. Претензії китайської влади були пов’язані з можливим витоком персональних даних. Пекін побоювався, що інформація про користувачів потрапляє в руки американських регуляторних органів.

Влітку цього року в Росії Didi був звинувачений у збиранні великих обсягів даних про клієнтів, що можуть представляти інтерес для іноземної розвідки та нести загрозу безпеці для країни.

Back to top button