Світ

Китайська компанія обіцяє випускати електрокар кожну хвилину

В цьому році в Китаї з’явився новий автомобільний гігант, який себе ще не проявив, однак збирається стати провідним гравцем на авторинку на «новій енергії». Це компанія Evergrande Hengchi New Energy Automobile Technology, коріння якої ростуть з конгломерату Evergrande Group. У серпні вона виробила шість моделей електрокарів Hengchi, випускати які стане в наступному році на автоматичних лініях зі швидкістю одна машина в хвилину.

Нещодавно на перших виробничих базах Evergrande запустили пробну збірку електромобілів Hengchi. Поки компанія заснувала два підприємства: один в Шанхаї, а другий в Гуанчжоу. Обидва заводи укомплектовані відповідно до стандарту «Індустрія 4.0» і оснащені 2545 інтелектуальними роботами. Масова збірка електромобілів почнеться в другій половині 2021 року, практично без ручної праці, що дозволить довести швидкість виробництва автомобілів до одного електрокара в хвилину.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Китайська компанія обіцяє випускати електрокар кожну хвилину

Згодом Evergrande збирається розгорнути виробництва в різних куточках світу, щоб до 2025 року досягти річної продуктивності близько 1 млн машин на рік і 5 млн авто на рік до 2035 року. Перша хвиля моделей включає в себе електрокари всіх найважливіших категорій: три кроссовера, два седана і один мінівен. Всього нам обіцяють 14 моделей, які будуть реалізовуватися під маркою Hengchi (вічна швидкість). Три дні тому, зауважимо, бренд обзавівся своїм логотипом.

Компанія Evergrande Hengchi New Energy Automobile Technology збирається стати найбільшою в області автомобілів на новій енергії. Вкладення в виробництво оцінюються на рівні $ 2,14 млрд. Також є інформація про налагодження виробничих відносин з 60 постачальниками з усього світу, включаючи компанії AVL, BASF, Benteler, Bosch, Continental, EDAG, Magna Steyr і ZF.

Back to top button