НовиниСвіт

Китайська компанія Great Wall відмовляється від покупки заводу Nissan у Барселоні

Китайська компанія Great Wall Motor відмовилася від переговорів щодо придбання заводу зі складання автомобілів Nissan Motor у Барселоні, йдеться у заяві японського автовиробника.

Nissan оголосив про переговори у жовтні, сподіваючись досягти угоди до закриття заводу в кінці року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Але обидві сторони не змогли дійти згоди через зсув у стратегії Great Wall для Європи, йдеться у заяві, зробленій спільно з місцевими профспілками Nissan та урядом Іспанії. Китайський автовиробник нещодавно активізував закордонні операції і мав використовувати завод у Барселоні як плацдарм для виходу на європейський ринок.

Інші інвестори виявили інтерес до заводу ще до початку переговорів із Great Wall. Згідно із заявою, Nissan зустрінеться з великою кількістю потенційних покупців уже у п’ятницю, хоча автовиробник може зіткнутися із затримками у підписанні угоди.

Японський автовиробник планує закрити свої три заводи з виробництва автомобілів та запчастин в Іспанії до кінця 2021 року відповідно до плану реструктуризації Nissan Next, який був опублікований у травні 2020 року. Завод у Барселоні, який збирає моделі, такі як пікап Navara, є найбільшим із трьох – близько 2000 працюючих.

Спочатку Nissan планував закрити свої іспанські заводи наприкінці 2020 року, але відклав цей план на рік у відповідь на заперечення з боку співробітників та уряду Іспанії.

Source
asia.nikkei.com
Back to top button