Читацький зал

Китайці встановлюють камеру в електрокари Tesla, яка знімає педалі. І ось навіщо

Відомо як мінімум про двох подібних «доробках» американських електромобілів

У китайському сегменті інтернету з’явилися фотографії незвичайного доопрацювання електрокарів Tesla. Власники як мінімум двох машин встановили в салоні відеореєстратор, спрямований на педальний вузол, особливо на педаль гальма. Вони пояснили це тим, що в разі, якщо станеться ДТП з вини автопілота, за допомогою запису вони доведуть свою невинність.

На таки хитрощі китайські власники Tesla пішли після ряду пригод з електрокарами. За версією потрапили в аварію водіїв, ДТП сталися з вини автопілота, однак автовиробник відхрещується від цих звинувачень. Почастішалі аварії навіть стали приводом для публічної акції, яку влаштувала жінка, мало не постраждала в ДТП з Tesla.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Під час виставки дівчина забралася на дах машини в футболці з написом «Несправні гальма» і звинуватила автовиробника в тому, що через збій в системі вона і члени її сім’ї мало не загинули в ДТП на електрокарі Model 3. Американська компанія відповіла на звинувачення: дівчині відмовили в компенсації до тих пір, поки вона не надасть переконливі докази несправності автомобіля.

Подібні акції можуть серйозно зіпсувати імідж Tesla на китайському ринку, що загрожує автовиробникові зривом планів по збільшенню продажів машин в цій країні.

Back to top button