НовиниСвіт

Китай стимулює виробництво авто на водневих паливних елементах

В КНР наразі налічується понад 7000 авто, що працюють на водні

Китайський Мінфін заявив, що КНР, найбільший у світі автомобільний ринок, вводить нову політику підтримки автомобілів на водневих паливних елементах для поліпшення ланцюжків поставок і технологій в галузі.

Китай також є найбільшим у світі ринком для транспортних засобів на новій енергії (NEV), які включають електромобілі і гібридні автомобілі на водневих паливних елементах.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У той час як попередня політика на підтримку виробників NEV пропонувала субсидії на продаж, нові правила вимагатимуть від місцевих органів влади і підприємств створення більш стійких ланцюжків поставок і бізнес-моделей для галузі.

У документі говориться, що місцевій владі та компаніям необхідно довести, що їхні спільні проекти можуть знизити ціну на водневе паливо, збільшити кількість водневих заправних станцій і поліпшити відповідні технології. Влада пропонуватиме винагороду за проекти після оцінки цих ключових областей реалізації, повідомило міністерство.

Світові автовиробники, в тому числі Toyota Motor і Hyundai Motor, вже оголосили про плани по запуску автомобілів на водневих паливних елементах в Китаї.

Source
mind

Back to top button