НовиниСвіт

Китай припинить виробництво автомобілів з ДВЗ до 2035 року

Плани щодо повного переходу до виробництва «екологічних» автомобілів до 2035 року оголошені організацією автомобільних експертів Китаю, 27 жовтня повідомляє видання asia.nikkei.

У публікації йдеться, що до 2035 року із загального числа проданих в країні авто «50% повинні бути” новими “автомобілями – електричними, гібридними або працючими на паливних елементах. Інша половина повинна бути гібридами». Іншими словами, «класичних» дизельних або бензинових автомобілів через 15 років в Китаї виробляти не будуть.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Даний анонс є частиною плану поступового переходу на транспорт зі зниженим викидом вуглекислого газу в атмосферу. «Дорожню карту» даного руху Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю оголосило 26 жовтня.

Автомобілі, що працюють на нових видах енергії, в 2019 році склали близько 5% від числа продажів. За 15 років їх відносна частка зросте в десятки разів, причому з цих авто більше 95% будуть електромобілями.

При цьому допускається застосування бензинових двигунів, але тільки в зв’язці з електромотором у вигляді гібридної силової установки. Це практична реалізація проголошеної керівництвом Китаю стратегії досягнення «вуглецевої нейтральності» до 2060 року, йдеться в повідомленні.

Source
NIKKEI ASIA

Back to top button