Новини

Кур’єрська служба залишила найбільше замовлення на електровантажівки Tesla

Американська служба доставки United Parcel Service (UPS) розмістила найбільше на даний час замовлення на електричні вантажівки Tesla. Компанія замовила 125 тягачів, повідомляє видання Мотор.

Вартість вантажівки Tesla становитиме мінімум 150 тисяч доларів. Таким чином, вся партія коштуватиме UPS 18 мільйонів 750 тисяч доларів. Зараз американський автовиробник приймає депозити на автомобілі в розмірі 20 тисяч доларів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

До цього найбільшим замовником вантажівок Tesla вважалася компанія PepsiCo, що володіє брендами Pepsi і Lay’s. Вона залишила передоплату на 100 тягачів, які в майбутньому мають приєднатися до вже існуючого парку вантажівок, який налічує 10 тисяч машин.

Раніше 40 вантажівок також замовила фірма Anheuser-Busch, яка виробляє пиво під маркою Budweiser. Замовлення ще 10 вантажівок підтвердила служба DHL, а також фірми Wal-Mart і Sysco. Загальна кількість замовлень на Tesla Semi перевищує 410 одиниць. З огляду на розмір передоплати, тільки на передзамовлення виробник вже зібрав більше восьми мільйонів доларів.

Вантажівку Tesla Semi представили в листопаді. Новинка отримала дві модифікації: з запасом ходу 482 і 800 кілометрів. Тягач буде оснащений чотирма електромоторами. «Сотню» вантажівка при повному завантаженні (36 тонн) зможе набирати за 20 секунд.

Виробництво Tesla Semi почнеться в 2019 році.


Back to top button