Моделі

Купе і родстер Mercedes-AMG GT знімуть з виробництва

Марка Mercedes-AMG згортає виробництво купе і родстера GT: прийом замовлень на спорткари вже закритий, а з конвеєра сходять раніше зарезервовані машини. Остаточно двухдверки GT підуть у відставку вже в грудні 2021 року, при цьому випуск п’ятидверного ліфтбека продовжиться.

Нагадаємо, Mercedes-AMG GT випускався з 2014 року, а в минулому році був представлений найпотужніший спорткар в лінійці – GT Black Series. «Чорна серія» оснащена 4,0-літровим бітурбомотором V8 M178 LS, який розвиває 730 к.с. і 800 Нм крутного моменту і працює в парі з 7-діапазонним «роботом» AMG Speedshift DCT 7G з двома зчепленнями. З місця до «сотні» GT Black Series розганяється за 3,2 секунди, а максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 325 км / год.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На зміну родстеру прийде Mercedes-AMG SL, дебют якого очікується до кінця нинішнього року. За попередніми даними, у автомобіля буде м’який складаний верх, посадкова формула 2 + 2, повний привід 4Matic +, а в моторну лінійку увійдуть чотирьох-, шести- і восьмициліндрові силові установки різного ступеня електрифікації. Що ж стосується наступника купе GT, то про нього поки інформації немає.

Back to top button