Новини

Кросовер Toyota Corolla Cross перевірили на краш-тесті

Автомобіль протестували в рамках азіатського рейтингу ASEAN NCAP.

Нагадаємо, що поки компактний кросовер Toyota Corolla Cross доступний тільки в Південно-Східній Азії, тому й перевірялася його пасивна безпека в рамках азіатського рейтингу ASEAN NCAP. Даний рейтинг передбачає проведення фронтального краш-тесту за старою схемою Euro NCAP (швидкість 64 км/год, перекриття 40%), а також бічний удар візком. Окремо тестуються системи превентивної безпеки автомобіля.

Кросовер Toyota Corolla Cross перевірили на краш-тесті

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Для проведення краш-тесту взяли кросовер Toyota Corolla Cross таїландського виробництва в базовій версії і з правим розташуванням рульового колеса. В оснащенні такого автомобіля знаходиться 1,8-літровий бензиновий двигун, передній привід і варіаторная трансмісія. Споряджена маса кросовера складає 1430 кілограм. Щодо систем безпеки такий кросовер має сім подушок безпеки, ABS, ESP, технологію автоматичного гальмування, електронного помічника утримання в смузі та інших асистентів.

За результатами проведення краш-тесту компактний кросовер Toyota Corolla Cross отримав за безпеку передніх пасажирів 33,01 бала з 36 можливих, за безпеку дітей – 44,35 бала з 49, а за технологією превентивної безпеки – 14,50 бала з 18. У підсумку , кросовер заслужив загальну оцінку – 88,61 бала, що відповідає вищому п’ятизірковому рейтингу. Експерти оцінили ризики серйозних травм в цьому автомобілі як дуже низькі, але безпеку правої гомілки водія знаходиться на рівні «задовільно».


Back to top button