Моделі

Кросовер під маркою Dacia готується до планового рестайлінгу

Румунська марка Dacia, яка входить до складу Group Renault, опублікувала відео, присвячене оновленому Duster. Кросовер отримає лінзові світлодіодні фари з Y-образними світлодіодними елементами, як у Logan і Sandero третього покоління. У салоні очікується поява сенсорного екрану мультимедійної системи, діагональ якого збільшиться до восьми дюймів. За попередньою інформацією, прем’єра рестайлінгової моделі відбудеться вже 22 червня 2021 року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Актуальний європейський Duster другого покоління продається з 2017 року, і в даний час готується до рестайлінгу в середині життєвого циклу. Головним нововведенням, крім точкових змін в дизайні екстер’єру та інтер’єру, має стати поява автоматичної трансмісії: поки «Дастер» для Європи оснащуються «механікою», але після рестайлінгу покупці зможуть вибрати роботизовану коробку передач EDC.

Крім того, з оновленням у Duster з’явиться семимісна версія з подовженою колісною базою і приставкою Grand в назві. Раніше така модифікація була помічена під час дорожніх випробувань: в довжину вона досягає 4,5 метра, а за рахунок збільшеного заднього свеса в салоні з’явилося додаткове простір для пасажирів третього ряду.

Ціни на нинішній Dacia Duster варіюються в діапазоні від 12,5 до 18,15 тисячі євро.

Кросовер під маркою Dacia готується до планового рестайлінгу

На цьому новини від марки Dacia не закінчилися: компанія змінила логотип. Тепер він є напис «Dacia», виконану фірмовим незграбним шрифтом, а на радіаторних гратах майбутніх моделей з’явиться емблема, стилізована під з’єднані між собою букви «D» і «C».

Кросовер під маркою Dacia готується до планового рестайлінгу

Очікується, що першою моделлю, яка отримає новий логотип, стане кросовер Bigster. Про нього відомо, що він перевершить за габаритами Duster і розділить платформу з Lada Niva нового покоління.

Back to top button