Моделі

Кросовер під маркою Dacia готується до планового рестайлінгу

Румунська марка Dacia, яка входить до складу Group Renault, опублікувала відео, присвячене оновленому Duster. Кросовер отримає лінзові світлодіодні фари з Y-образними світлодіодними елементами, як у Logan і Sandero третього покоління. У салоні очікується поява сенсорного екрану мультимедійної системи, діагональ якого збільшиться до восьми дюймів. За попередньою інформацією, прем’єра рестайлінгової моделі відбудеться вже 22 червня 2021 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Актуальний європейський Duster другого покоління продається з 2017 року, і в даний час готується до рестайлінгу в середині життєвого циклу. Головним нововведенням, крім точкових змін в дизайні екстер’єру та інтер’єру, має стати поява автоматичної трансмісії: поки «Дастер» для Європи оснащуються «механікою», але після рестайлінгу покупці зможуть вибрати роботизовану коробку передач EDC.

Крім того, з оновленням у Duster з’явиться семимісна версія з подовженою колісною базою і приставкою Grand в назві. Раніше така модифікація була помічена під час дорожніх випробувань: в довжину вона досягає 4,5 метра, а за рахунок збільшеного заднього свеса в салоні з’явилося додаткове простір для пасажирів третього ряду.

Ціни на нинішній Dacia Duster варіюються в діапазоні від 12,5 до 18,15 тисячі євро.

Кросовер під маркою Dacia готується до планового рестайлінгу

На цьому новини від марки Dacia не закінчилися: компанія змінила логотип. Тепер він є напис «Dacia», виконану фірмовим незграбним шрифтом, а на радіаторних гратах майбутніх моделей з’явиться емблема, стилізована під з’єднані між собою букви «D» і «C».

Кросовер під маркою Dacia готується до планового рестайлінгу

Очікується, що першою моделлю, яка отримає новий логотип, стане кросовер Bigster. Про нього відомо, що він перевершить за габаритами Duster і розділить платформу з Lada Niva нового покоління.

Back to top button