Моделі

Кросовер Chevrolet Bolt отримає збільшену батарею

Нова модель зможе проїжджати на 10% більше соплатформенного хетчбека

Концерн General Motors показав черговий тизер довгоочікуваного кросовера Bolt EV і підтвердив, що автомобіль повністю розсекретять в наступному місяці. Очікується, що він надійде в продаж вже влітку цього року.

На відео демонструється рульове колесо з кнопками управління автопілотом GM Super Cruise, який вперше з’явиться на автомобілі марки Chevrolet, а також показники на приладовому дисплеї. Останні і привернули нашу увагу, а точніше дані про запас ходу.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Комп’ютер автомобіля стверджує, що залишковий запас ходу складає 235 миль (378 кілометрів), при цьому батарея заряджена не повністю, а приблизно на 85%. Зазвичай на цій межі в електромобілях встановлений обмежувач заряду, який береже ресурс блоку акумуляторів. Перед далекими поїздками, коли потрібні всі 100%, обмежувач може бути відключений.

Якщо наше припущення вірне, то при максимальному заряді запас ходу псевдокроссовера складе 442 кілометри. Це більше, ніж може проїхати хетчбек Bolt, у якого офіційний пробіг на одному заряді за методикою EPA становить 417 кілометрів.

При цьому сам кросовер як мінімум вище хетчбека і, ймовірно, нехай трохи, але важче. І те й інше збільшує витрату енергії. Таким чином, наведених цифр є тільки два пояснення. Або в GM на відео показали цифри, які не мають ніякого відношення до реальних параметрів електромобіля, або Bolt EUV отримає батарею з більшою ємністю, ніж нинішній хетчбек.

Відзначимо, що оригінальний Bolt незабаром також чекає суттєве оновлення. Не виключено, що в GM просто підготували нову батарею, яка при тих же зовнішніх розмірах за рахунок поліпшеного «хімії» акумуляторів буде володіти більшою ємністю.

Back to top button