Новини

Крістіан Пежо обраний президентом OICA

На щорічній Генеральній Асамблеї Міжнародної організації виробників автомобілів (OICA), що проходить в Парижі, було обрано нового президента цієї організації. Змінивши Матіаса Віссмана, колишнього президента Німецької асоціації автомобільної промисловості (VDA – Verband der Automobilindustrie), президентом OICA став Крістіан Пежо.

Крістіан Пежо обраний президентом OICAКрістіан Пежо, чинний керівник Французької асоціації автомобільної промисловості (CCFA – Comité des Constructeurs Français d’Automobiles), заступає на посаду в столітній ювілей Міжнародної організації виробників автомобілів, який урочисто відзначався 13 лютого за участі президента Французької Республіки Еммануїла Макрона і представників національних асоціацій автовиробників з усього світу. Україну на заході представляв президент асоціації «Укравтопром» Михайло Резнік.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Вступаючи на посаду, Крістіан Пежо підкреслив важливість автомобільної промисловості для глобального економічного зростання: «Як новий президент, я хотів би сердечно подякувати всім членам OICA за те, що вони приїхали в Париж, щоб відсвяткувати 100-річчя спільної роботи, спрямованої на безперервне просування автомобільної промисловості. Їх присутність свідчить про важливість автомобіля, який необхідний для мобільності громадян, а також для економіки країн».

Автовиробники знаходяться на порозі значних змін, і сьогодні автомобільна промисловість потребує глибоких змін для того, щоб автомобіль зберіг своє місце в світі, – зазначив пан Пежо.


Back to top button