Новини

КрАЗи для Єгипту

«АвтоКрАЗ» завершив виконання одного з контрактів, укладених з Міністерством оборони Арабської Республіки Єгипет. Відповідно до контракту, була виготовлена ??і представлена ??до інспекції чергова велика партія сідельних тягачів КрАЗ.

16-19 грудня поточного року фахівцями Автомобільного департаменту МО Єгипту проводилася інспекція 80 сідельних тягачів КрАЗ-6443017. Офіцери єгипетської армії перевіряли відповідність виготовлених автомобілів контрактним специфікаціям.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Представники Замовника залишилися задоволені результатами перевірки. За підсумками ходових випробувань сідельних тягачів по дорогах загального користування та на перешкодах випробувального полігону підприємства, офіцери відзначили відмінну динаміку і маневреність автомобілів.

Нагадаємо, що перша партія сідельних тягачів КрАЗ-6443017, виготовлених в рамках цього контракту, була відвантажена в червні поточного року. Поставлені для Міністерства оборони АРЄ автомобілі КрАЗ, за словами представників замовника, відмінно справляються з поставленими завданнями і нарікань на їх роботу з боку військових не надходить.

У різний час, починаючи з 1961 року, Кременчуцький автомобільний завод поставив до Єгипту більше 3500 автомобілів КрАЗ.

Back to top button