Новини

КрАЗівський новачок для фермерів

Завантажувач сухих кормів ЗСК-Ф-15, що облаштувався на універсальному  шасі КрАЗ-5401Н2 (4х2) – ще одна новинка ПрАТ «АвтоКрАЗ», повідомляє прес-служба підприємства.

КрАЗ-5401 із спецобладнанням ЗСК-Ф-15 – перший пілотний проект у співдружності ще з одним українським машинобудівним підприємством – ПрАТ «Завод Ніженсільмаш». Спецавтомобіль призначений для транспортування і завантаження кормів в зовнішні бункери птахівничих і тваринницьких ферм. Може використовуватись як транспортний засіб для безтарного перевезення зерна, комбінованого і гранульованого корму.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

База першого зразка – двовісне універсальне шасі передового покоління КрАЗ-5401, максимально уніфіковане та адаптоване під різні силові установки і спецнадбудови. Двигун – Євро 5 потужністю 312 к.с., КП  – механічна дводіапазонна. За бажанням замовника, можуть встановлюватися інші силова установка, кабіна, надбудова тощо. Дана ж спецнадбудова складається із  11-кубового 4-секційного бункеру, можуть монтуватися 3-х або 5-секційні бункери об’ємами 8 м3 та 13,75 м3 відповідно.

Тема українських двовісних сільськогосподарських машин знайшла позитивний  відгук і підтримку у фермерів та аграріїв. Вони пропонують виробникові до вже створеної лінійки техніки 4х2 додати й зерновоз, враховуючи жорсткі вимоги із навантаження на дорогу, що унеможливлюють використання зерновозів спорядженою масою більше 40 т.

Таке завдання конструктори автозаводу вже проробляють із вітчизняними виробниками надбудов. На КрАЗі впевнені, що зовсім скоро сподівання аграріїв справдяться і вони побачать двовісний зерновоз  КрАЗ.


Back to top button