Новини

«КрАЗ» презентував броньований автомобіль для розмінування

ПрАТ «АвтоКрАЗ» доповнило лінійку своєї броньованої техніки спеціальним автомобілем КрАЗ-6322 ПМ-В (піротехнічна машина важкого типу). Броньовану техніку розробили на замовлення Державної служби надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє прес-служба автомобільного підприємтва.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Відповідна техінка допомагатиме рятувальникам розміновувати вибухонебезпечні предмети. Машоною можна перевозити спеціальне майно, спорядження, вибухові речовини та засоби підриву. Також ця машина може забезпечити роботи із розмінування, завантаження, розвантаження вибухонебезпечних предметів та транспортування їх до місця знищення.

Повідомляють, що автомобіль виготовили минулого року на базі повнопривідного автомобіля КрАЗ-5233ВЕ. Проте ця техніка має свої відмінності. Зокрема мова йде про такі конфігурації як: камери переднього та заднього огляду; відео реєстратор із відповідними моніторами в кабіні; сигнально-гучномовний пристрій, який дублюється по периметру автомобіля проблисковими маяками з захисними решітками; електричний підігрів дзеркал заднього виду; штатну кліматичну установку тощо.


Back to top button