Новини

КрАЗ виготовить комунальні машини для Дніпропетровська

«АвтоКрАЗ» виграв черговий тендер на поставку спецтехніки на базі автомобілів КрАЗ для комунального господарства Дніпропетровська. Проводив тендер Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної держадміністрації. Умовами конкурсних торгів передбачалася закупівля чотирьох одиниць вакуумних асенізаційних машин.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Крім ПАТ «АвтоКрАЗ» в тендері брали участь ще шість учасників, які пропонували в якості бази для комунального автомобіля імпортне шасі. Вантажівки КрАЗ за технічними параметрами найбільш, у порівнянні з конкурентами, підходили під технічні умови тендеру. До того ж ПАТ «АвтоКрАЗ» із задоволенням відзначає відкритість і прозорість конкурсу, а також перемогу в ньому вітчизняного виробника, як того вимагає проголошений урядом України курс на пріоритетність вітчизняного перед імпортним.

Згідно з тендерними умовами, спецавтомобілі базуватимуться на автомобільному шасі нового покоління КрАЗ-6511Н4 колісної формули 6х4. Шасі матиме компонування «кабіна над двигуном».

Ці комунальні машини призначені для механічного збору, перевезення та зливу рідких відходів, що не містять вибухових і горючих речовин. У складі спеціального обладнання – цистерна, насос з вакуумно-нагнітальної системою, прийомний лючок з всмоктуючим шлангом, пневматична та електрична системи.

Наразі Кременчуцький автозавод приступив до виготовлення автомобілів-шасі під установку спецобладнання.

Back to top button