Новини

Корпоративний сектор Кременчуга переходить на автомобілі бренду Opel

Бренд Opel радий поділитися новинами про початок співпраці з новим корпоративним клієнтом – компанією «Галактика» (ПП «Галактика») з міста Кременчук. Нещодавно відбулася передача чотирьох автомобілів Opel Combo Cargo клієнту і це може бути лише початком співпраці: покупець висловив величезне задоволення від покупки і готується в найближчому майбутньому оновлювати власний автопарк.

Важливо відзначити, що вибір моделі Opel Combo Cargo був максимально усвідомленим і зваженим. Компанія «Галактика» працює на ринку логістичних послуг вже багато років, а тому не на словах, а на ділі знає, яким в результаті повинен бути ідеальний автомобіль для перевезень товарів. І цим автомобілем став Opel Combo Cargo. Все частіше корпоративні клієнти вибирають для свого автопарку автомобілі Opel, і цьому є вагома причина.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"
Корпоративний сектор Кременчуга переходить на автомобілі бренду Opel
Opel Combo Cargo with Surround Rear Vision

«Наша компанія з 20-річною історією – один з лідерів послуг дистрибуції і логістики на FMCG-ринку в Україні. Ми є багаторазовим володарем премії «Кращий дистриб’ютор України» за оцінкою «Програма Дистриб’юторського Майстерності» AB InBev. І для того, щоб повністю відповідати даному високому статусу в очах клієнтів-партнерів, нам потрібні такі ж надійні партнери-автомобілі, які не підведуть в критичний момент. У результаті наш вибір зупинився на міцному, надійному, практичному вені Opel Combo Cargo», – розповів Вадим Біліченко генеральний директор компанії «Галактика».

Слід зазначити, що ця угода є першою для дилера Opel Центр Кропивницький «Авто-Шанс», представника Бренда в даному регіоні. Хоча і не першої з точки зору співпраці дилерів «Авто-Шанс Центр» і компанії «Галактика». І ось тепер при новому замовленні вибір припав на автомобілі Opel Combo Cargo, завдяки чому вдалося не тільки розширити співпрацю, але і привести Бренд Opel в даний регіон.

Корпоративний сектор Кременчуга переходить на автомобілі бренду Opel
Opel Combo Cargo with Surround Rear Vision

«Ми з честю представляє різні автомобілі Концерну Stellantis в рамках свого регіону. Ми намагаємося давати клієнтам найбільш цікаві варіанти для покупки. Зараз ми готові запропонувати корпоративним клієнтам нові автомобілі Opel і впевнені – вони зможуть довести свою надійність і витривалість, довести що вони є надійними помічниками для вашого бізнесу», – заявила Анна Максименко, директор дилерського центру «Авто-Шанс».

Слід зазначити, що комерційний вен Opel Combo Cargo виділяється численними перевагами, які важливі для корпоративних клієнтів: економічний і надійний дизельний двигун, широкий вибір модифікацій, наявність версій зі збільшеним кузовом і посиленою підвіскою для більш високої вантажопідйомності. Також нагадаємо, що лінійка комерційних автомобілів Бренда Opel включає в себе і інші моделі, які ідеально відповідають самим різним вимогам самих різних клієнтів: комерційний вен середнього класу Opel Vivaro, універсальний вантажопасажирський автомобіль Opel Vivaro Crew Cab, великогабаритний флагман комерційної лінійки Opel Movano.

Корпоративний сектор Кременчуга переходить на автомобілі бренду Opel
Opel Combo Cargo with Surround Rear Vision

Всі комерційні автомобілі Бренду Opel оснащуються надійними та економічними дизельними двигунами, відрізняються невеликими витратами в утриманні, пропонують програму фіксованої вартості ТО і збільшену гарантію. В результаті їх експлуатація для клієнта виявляється максимально вигідною і зручною.

Звертайтеся до дилерів Opel і дізнайтеся більше про всі переваги комерційних автомобілів Бренду: впевнені, що знайдете ідеальний варіант!

Back to top button