Новини

Корпорація “Еталон ” продовжить інвестувати у виробництво

Корпорація “Еталон”, лідер автобусного ринку України, планує в 2014 році інвестувати в розвиток виробництва з метою поліпшення якості та підвищення конкурентоспроможності продукції не менше 45 млн грн., повідомив президент корпорації Володимир Бутко.

У поточному році інвестиції компанії у власне виробництво склали близько $5-6 млн, а оборот корпорації близько 800 млн грн.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Оцінюючи сьогоднішню потребу корпорації в інвестиціях, пан Бутко зазначив, що для автобусного виробництва ця цифра оцінюється в 100 млн грн.

Інвестиційні плани компанії передбачають проектування і створення малярського комплексу на Чернігівському заводі, який в майбутньому об’єднає автобусне та тролейбусне виробництво, і добудову головного корпусу на Бориспільському автозаводі, якому буде відведена роль виробника вантажних автомобілів.

У рамках розвитку складської логістики корпорація будує два склади: у Вишневому площею 6 тис. кв. м, і в Одесі – 10 тис. кв. м.

Також корпорація “Еталон” планує інвестувати у виробництво компонентів, для чого виділяється близько 3 млн. дол. США на закупівлю обладнання для Чернігівського ковальського заводу і ТОВ “Український кардан”.

Back to top button