Корпорація «Еталон» підбила підсумки року

Серед успіхів одного з найпотужніших українських виробників автомобільної техніки — корпорації, до якої входить 21 підприємство, — збільшення кількості реалізованих транспортних засобів, розширення ринків збуту, опрацювання нових видів продукції, участь у престижних міжнародних виставках.

На прес-конференції в інформагентстві «УНІАН» президент корпорації «Еталон» Володимир Бутко, керівники підприємств, які становлять ядро об’єднання: ПрАТ «Бориспільський автозавод», ТОВ «Чернігівський автозавод», ТОВ «Український кардан», ТОВ «Чернігівський ковальський завод», ТОВ «ТД «Еталон-Авто» та ТОВ «ТД «Еталонмаш», — розповіли про свої досягнення, озвучивши конкретні цифри. Зокрема, за підсумками року зусиллями ТД «Еталон-Авто» реалізовано понад 240 одиниць транспортних засобів, з них — 6 тролейбусів.

Одним з досягнень корпорації є виготовлення першого зразка міського автобуса з низьким рівнем підлоги А12221 «Айстра». Нині транспортний засіб проходить сертифікаційні випробування в ЄС. Також розроблено конструкторську документацію на модифікацію серійного тролейбуса Т12131 з електричною системою керування концерну «INFORMBUSINESS» Молдова. 2019 рік базувався на пошуку потенційних споживачів продукції, передусім європейського ринку, та проведенню роботи зі збереження покупців та замовлень на раніше освоєних ринках збуту. Так, вдалося по ТОВ «Чернігівський ковальський завод» залучити до співпраці нову компанію з Білорусі, по ТОВ «Український кардан» — нові компанії з Італії та Румунії.

Джерело: golos.com.ua