Новини

Корпорація «Богдан» достроково в повному обсязі поставила тролейбуси в Одесу

Дочірнє підприємство «Автоскладальний завод № 1» Публічного акціонерного товариства «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс», що входить до складу корпорації «Богдан»,  достроково в повному обсязі виконала контракт із КП «Одесміськелектротранс» на постачання 5 тролейбусів Богдан Т70117. Загальна сума тендерного контракту склала 26,55 млн. грн.

За словами деректора луцького виробничого майданчику корпорації Миколи Джули укладеним 26 травня поточного року контрактом передбачався термін постачання техніки кінець року, втім компанія виконала всі умови достроково. «На сьогодні виробничі потужності компанії не повністю завантажені, що дозволило нам раніше передати тролейбуси замовнику»,- підкреслив він.  Окрім того, він нагадав що завод розпочав серійне виробництво «Шкільних автобусів» з екологічним стандартом Євро5 і лінії будуть завантажені цією технікою.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

“Богдан” Т70117 – 12-метровий міський низькопідлоговий тролейбус, створений з урахуванням сучасних вимог до комфорту, якості та безпеки. Загальна пасажиромісткість цього транспортного засобу складає 105 чоловік (у тому числі 34 місця для сидіння). Тролейбус обладнаний пандусом та кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також має 4 спеціально обладнаних місця для людей з обмеженими можливостями пересування.

Тролейбуси “Богдан” для КП “Одесміськелектротранс” обладнані кондиціонером в кабіні водія, системою відеоспостереження за переднім, середнім, заднім посадовим майданчиком та зоною позаду тролейбуса і системою бездротового зв’язку Wi-Fi.

Згідно попереднього плану виробництва до кінця поточного року компанія розраховує виготовити понад 100 тролейбусів всіх модифікацій в усіх класах.

Корпорація «Богдан» – єдиний вітчизняний виробник автобусів та тролейбусів, який має моделі в абсолютно всіх класах. Крім того, «Богдан» – єдиний український виробник тролейбусів, чия продукція експлуатується в країнах Європи.

Back to top button