Новини

Корпорація ” Богдан” запускає JAC в серійне виробництво

7 грудня на заводі в Черкасах Корпорація “Богдан” запустить лінію з виробництва легкових автомобілів JAC – седана J5 і кросовера S5 -, почавши тим самим їх серійне виробництво.

Як повідомляють в Корпорації, на першому етапі завод вироблятиме седан JAC J5 з рівнем локалізації більше 50%. Виробничий цикл включатиме зварювання кузовних панелей, фарбування та складання з використанням комплектуючих понад 50 українських постачальників.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У компанії нагадують, що основною особливістю проекту є те, що в результаті тривалих переговорів з китайськими партнерами корпорація “Богдан ” отримала статус повноцінного експортера, що дозволяє продавати J5 не тільки на внутрішньому ринку, але і в Росії, а також інших країнах.

Високий рівень локалізації виробництва J5 дозволить встановити ціну на автомобіль в базовій комплектації на рівні не набагато більше 100 тис. грн.

JAC J5 буде оснащується двома бензиновими силовими агрегатами об’ємом 1,5 і 1,8 л і потужністю 112 і 142 к.с. відповідно. Базова комплектація включає дві подушки безпеки, іммобілайзер, електроприводи склопідйомників і дзеркал, кондиціонер і аудіосистему з USB-інтерфейсом.

Крім того, на початку наступного року в Черкасах почнеться виробництво кроссовера JAC S5.

Back to top button