Новини

Корпорація «Богдан» забезпечує 5-ступеневий контроль якості своєї продукції

ДП “Автоскладальний завод N 2” АТ АК “Богдан Моторс” реалізує програму 5-ступеневого контролю якості санітарних автомобілів Богдан 2251 на всіх етапах: виробництво, випробування, спільне вдосконалення з Міноборони, навчання, сервісне обслуговування. Про це повідомили в компанії.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Разом з передачею техніки, у розпорядження замовника надається настанова з її експлуатації, а також список рекомендованих станцій технічного обслуговування. Саме на них можна отримати професійні послуги з технічного обслуговування, ремонту, тощо.

«Для нас важливо не просто передати автомобілі замовнику, а забезпечити повну сервісну та гарантійну підтримку. 90% проблем з машинами виникають через некомпетентність персоналу, що їм користується та обслуговує, та нехтування інструкціями з експлуатації, які додаються до кожного автомобіля. Нехтування правилами обслуговування може призвести до поламок», – зазначили в «Богдані».

Тому підприємство радить обслуговувати санітарні автомобілі саме в рекомендованих ним сервісних центрах, хоча це не є обов’язковою умовою виробника. Міністерство оборони може самостійно обирати постачальника витратних матеріалів і виконавця послуг на відкритому тендері.

Нагадаємо, ДП “Автоскладальний завод N 2” АТ АК “Богдан Моторс” розпочато комплексну програму навчань військових ЗСУ з експлуатації санітарних автомобілей Богдан 2251. У рамках програми водії та медики мають змогу ознайомитися з теорією експлуатації санітарних автомобілей, особливостями конструкції та порядку обслуговування автомобілів, а також відточити необхідні навички їх обслуговування. Мета курсу – максимальна ефективність продукції підприємства під час експлуатації.

У квітні минулого року компанія передала військовим першу партію техніки. Санітарні авто Богдан 2251 створені з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Він призначений для оснащення медичних підрозділів військової ланки, автомобільних санітарно-евакуаційних підрозділів та військових медичних лікувальних закладів ЗСУ. Автомобіль пристосований для вивозу поранених, хворих у тому числі лежачих, з медичних підрозділів військової ланки, військових мобільних госпіталів та подальшої евакуації поранених на вищі етапи медичної евакуації до медичних лікувальних закладів з наданням пораненим в процесі евакуації медичної допомоги в разі необхідності.

Автомобіль виконаний на базовому шасі Great Wall Wingle 5 – повнопривідний, з колісною формулою 4х4, переднім поздовжнім розташуванням двигуна, який працює на дизельному паливі.


Back to top button