Корейці розігріли ринок США

Продажі легкових автомобілів і легких вантажівок в США в березні 2015 року збільшилися на тлі несподівано високих продажів південнокорейських автовиробників.

Згідно з даними Autodata Corp., обсяг реалізації автомобілів минулого місяця збільшився на 0,6% щодо березня 2014 року – до 1,55 млн автомобілів. Аналітики в середньому очікували зниження показника на 0,8%.

У перерахунку на річні темпи продажі становили 17,2 млн автомобілів, що є максимумом з торішнього листопада. Консенсус-прогноз ринку для цього показника становив 16,9 млн машин.

Сукупні продажі двох південнокорейських компаній – Hyundai Motor Co. і Kia Motors Corp. – збільшилися в березні на 9,9% при очікуваному зниженні на 4,5%.

Це дозволило компенсувати скорочення продажів General Motors Co., Ford Motor Co., а також японських автовиробників – Honda Motor Co. і Nissan Motor Co.

Продажі автомобілів в США в січні-березні цього року збільшилися на 5,6% – до 3,95 млн автомобілів.

Найкращу динаміку продажів у першому кварталі показала Kia Motors, продажі південнокорейського автовиробника у США за цей період підскочили на 6,1% – до максимуму з моменту приходу компанії на американський ринок.