СвітТехнології

Концерн UzAuto Motors впроваджує нову уніфіковану платформу для машин

Як стало відомо раніше, компанія UzAuto Motors приступила до поетапної трансформації управління і виробництва, в рамках якої був намічений перехід на випуск авто на базі єдиної уніфікованої платформи.

На основі даного «візка» буде налагоджено виробництво відразу деякої кількості моделей, що дасть можливість оптимізувати обсяг вкладень за проектами, підвищити рівень локалізації та зменшити виробничі витрати. Першими такими моделями стануть Chevrolet Onix і Tracker.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Потрібні в рамках переходу планові монтажні та пусконалагоджувальні роботи, які дозволять в подальшому освоїти збірку моделей Chevrolet Onix і Tracker, намічені на період з 15 липня до 21 серпня.

Програма впровадження нового «візка», також має на увазі перехід на нову систему складання, модернізацію та адаптацію заводів локалізації автокомпонентів.

Для реалізації всієї програми по впровадженню нової платформи на підприємство UzAuto Motors в місті Асака було додатково направлено близько 500 провідних іноземних фахівців, які також стануть учасниками перекладу на нову систему підприємств локалізації.

Back to top button