Технології

Концерн Hyundai зробить масовою розумну платформу від Nvidia

Поєднання слів Nvidia Drive раніше вже застосовувалося в «мозку» для автопілота Nvidia Drive Xavier. Нова платформа нагадує ту систему, адже серед завдань названа «обробка великих обсягів даних, що надходять від самого автомобіля і того, що його оточує».

З 2022 року група Hyundai Motor буде оснащувати всі моделі марок Hyundai, KIA і Genesis платформою підключеного автомобіля зі штучним інтелектом Nvidia Drive. Вона вже стала базою для мультимедійних комплексів новітніх моделей Genesis GV80 і G80. Концерн хоче поширити її на всі легковика, від преміальних до економ-класу. Система буде еволюціонувати. Тут обіцяно «єдиний для машин групи багатофункціональний інформаційний простір з ІІ і постійним оновленням». І ці мультимедійки нового покоління будуть програмно-визначеними, що скоротить кількість необхідних електронних блоків для управління різними функціями (від клімат-контролю до музики).

Концерн Hyundai зробить масовою розумну платформу від Nvidia

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Платформа Nvidia Drive являє собою поєднання «заліза» і софта з гнучкими можливостями. Мультимедійні комплекси на її базі відкриють машинам групи доступ до мережевих служб з підтримкою аудіо, відео, навігації, зв’язку і штучного інтелекту, запевняє концерн Hyundai.

Продукти ж Nvidia будуть використані при створенні перспективної платформи підключеного автомобіля ccSP (connected car service platform) і операційки ccOS (connected car operating system) власної розробки Hyundai Motor Group. Останні зможуть обробляти сигнали з численних датчиків, задіяти глибинне навчання, надавати інтелектуальні послуги, виходячи з намірів і самопочуття водія, а ще підтримувати протягом усього терміну життя автомобіля постійні оновлення ПЗ, включаючи софт для систем безпеки і цифрової приборки. Група підкреслює, що це лише одна зі сторін кооперації з Nvidia. Так, спільно розробляється цифровий кокпіт нового покоління дебютує в кінці 2021 року.


Back to top button