Світові автопрем'єри

Концептуальний електричний родстер GAC Enpulse на Пекінському автосалоні 2020

Концепт чисто електричного родстера з жорстким верхом – Enpulse – представила компанія GAC Motor. В її акаунті в WeChat так і написано: він створений на основі інтеграції світових дизайнерських ресурсів. Звичайно, Китай займався такою інтеграцією вже багато років – з неї він, власне, і починав. Але, якщо серйозно, в даному випадку мова йде про синергію інженерів і дизайнерів. Вони спробували створити «цивільний спортивний автомобіль», здатний долати опір вітру.

Концептуальний електричний родстер GAC Enpulse на Пекінському автосалоні 2020

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Цікаво, що корпус концепту покритий новим типом «електролюмінесцентної» фарби, щоб максимально передати «відчуття електрики». А в автомобілі буде застосовуватися технологія візуалізації AR-HUD, в яку включений «гоночний режим». В результаті користувачі отримують можливість управляти спортивним автомобілем, як в грі.

Концептуальний електричний родстер GAC Enpulse на Пекінському автосалоні 2020 Концептуальний електричний родстер GAC Enpulse на Пекінському автосалоні 2020 Концептуальний електричний родстер GAC Enpulse на Пекінському автосалоні 2020

Back to top button