Моделі

Концепт GAC Aion Y на автосалоні в Гуанчжоу

Автосалон в Гуанчжоу – традиційно головний майданчик для демонстрації можливостей місцевої марки GAC. Останнім часом головні новинки компанії виходили під суббрендом Aion, створеним спеціально для ринку електрокарів.

Передбачалося, що Aion уже в листопаді стане самостійним брендом, а не просто сімейством автомобілів. І складе в цьому сенсі пару з брендом Trumpchi, під яким в Китаї продають вже відомі моделі – GS8, GS5 і GN8. Однак поки ЗМІ цю інформацію не підтверджують. Зате охоче розповідають про прем’єру вельми помітного концепту Aion Y.

Концепт GAC Aion Y на автосалоні в Гуанчжоу

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Поки він світиться десятками кольорових світлодіодів, хизується прихованими ручками і вузькими дзеркалами. Але є ймовірність, що дуже багато з цих вичурностей дістанеться і серійної моделі. Уже відомо, що новаторським кросовер буде не тільки по частині дизайну, але і в плані функціонального оснащення. Мультимедійна система буде підключена до 5G-інтернету і дозволить мало не вести стрім прямо з кабіни. Крім того, будуть реалізовані функції голосового управління і відеозйомки, система допомоги при водінні ADiGO 3.0, автоматична віддалена парковка, якась «парковка з пам’яттю» та інші напівфантастичні поки технології.


Back to top button