Світ

Концепт Cupra UrbanRebel розкрив майбутнє міських електрокарів

Новинка стала розвитком дизайнерської думки прототипу Tavascan. Довжина, ширина і висота концепту UrbanRebel – 4080х1795х1444 мм. Логічно, що це дуже близько до пропорцій хетчбека Seat Ibiza (4059х1780х1447 мм відповідно). На зміну таким моделям прототип і готується.

Останнім часом компанія Cupra привертає до себе багато уваги. І справа тут не тільки в спортивному «мовою дизайну» – частенько гігант Volkswagen використовує бренд як провідного всієї групи. Наприклад, недавно анонсований концепт Cupra UrbanRebel, що буквально означає «міський бунтівник», до 2025 року стане основою для електрокарів з шильдиками Volkswagen, Skoda і Seat. Живцем машину покажуть на в рамках мюнхенського автошоу IAA Mobility. Однак ніщо не заважає оцінити концентрацію навіть не спортивного, а гоночного духу по фотографіях. А підкріплено це ще і завидними цифрами.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Концепт Cupra UrbanRebel розкрив майбутнє міських електрокарів

В очі кидаються колеса з розвиненою аеродинамікою і золотиста пластина за передній аркою, але особливу увагу привертає задня ілюмінація. Крім світлодіодним смужки, інтегрованої в величезне антикрило, частина вогнів замаскована на місці заднього скла.

Концепт Cupra UrbanRebel розкрив майбутнє міських електрокарів

Генеральний директор компанії Cupra Уейн Гріффітс зазначає, що розвиток інтерпретації міського автомобіля для його команди – ключове завдання. Через чотири роки на заводі в Мартореле планується щорічно випускати понад 500 тисяч електрокарів групи Volkswagen.

Електромобіль побудований на скороченому модульному шасі MEB, яке використовує кросовер Volkswagen ID.4. На озброєнні у прототипу числяться 340 к.с., здатних на нетривалий час вирости до 435. Розгін з місця до 100 км/год займає у хетчбека всього 3,2 с, але ось про потенційну дальності ходу інформації немає. Серійний автомобіль, передвісником якого є UrbanRebel, буде представлений не раніше 2025 року. Немає сумнівів, що до цього часу модель втратить вражаючий заряд, та й від величезного антикрила, швидше за все, позбудеться, щоб стати новим масовим компактним електрокаром.

Back to top button