Світові автопрем'єри

Концепт Changan Vision-V на автосалоні в Пекіні

Концепт-кар Changan Vision-V – друга модель серії Gravity (UNI) після UNI-T. Очікується, що незабаром буде випущена його серійна версія. Це також одна з наступних п’яти моделей серії UNI.

Changan розповіла про своє концепт-каре Vision-V. У компанії його називають «втіленням розумних технологій майбутнього і прогресивного дизайну».

– Футуристичний дизайн решітки радіатора, оригінальний V-подібний спойлер і плавні лінії кузова відображають новий неповторний стиль автомобіля Changan, – йдеться в повідомленні марки.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У компанії підтвердили, що Vision-V – зовсім не шоукар. Скоро він «стане ще одним яскравим представником кросоверів бренду» поряд з представленим раніше UNI-T. Останній, до речі, вийшов на ринок тільки в червні 2020 року. І вже став одним з бестселерів бренду. Природно, це стимулює розвиток лінійки.

Концепт Changan Vision-V на автосалоні в Пекіні

Про експортних перспективи UNI-T або UNI-V, як, ймовірно, буде називатися новинка, поки не повідомляється. Але примітно, що реліз супроводжує коментар заступника гендиректора Changan International і глави Changan Motors Rus Сунь Цзецзюня.

– Changan Automobile продовжує зміцнювати свої позиції як на локальному ринку, так і в усьому світі. Ми не зупинимося на досягнутому і продовжимо працювати над інноваціями та оптимізувати сервіс, щоб і далі пропонувати нашим клієнтам розумні автомобілі, що втілюють в собі якість і технології майбутнього, – заявив топ-менеджер.

Back to top button