Новини

Концерн Volkswagen на порозі реструктуризації

Автомобільний концерн Volkswagen може бути розділений на чотири компанії, повідомляє німецька ділова газета Handelsblatt. Планується, що кожна з компаній об’єднає кілька марок, що належать цьому німецькому виробнику.

За даними видання, метою реструктуризації Volkswagen є скорочення витрат при виробництві. Найбільш гостро необхідність економії відчувається в сегменті доступних автомобілів. У зв’язку з цим концерн об’єднає в одну структуру марки Volkswagen, Skoda і Seat.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За таким же принципом будуть об’єднані преміальні марки. Audi, Lamborghini і виробник мотоциклів Ducati увійдуть в другу компанію, а Porsche, Bugatti і Bentley – в третю. Четверта компанія відповідатиме за комерційний транспорт. Вона об’єднає марки MAN, Scania і Volkswagen Commercial.

Крім того, уже відомо ймовірне ім’я керівника об’єднаної компанії, до якої увійдуть бренди Volkswagen, Seat і Skoda. Ним стане голова ради директорів марки Volkswagen Герберт Дисс (Herbert Diess), який в грудні минулого року перейшов на цю посаду з BMW.


Back to top button