Моделі

Компанія Kia презентувала новий великий седан

Повнорозмірний седан Kia K7, відомий також під ім’ям Cadenza, виробляється з 2016 року. Однак незабаром ця модель піде в історію. Але корейський автовиробник не відмовиться від великої передньопривідної четирьохдверки: на зміну K7 прийде нова модель K8. Напередодні компанія Kia опублікувала перші офіційні зображення майбутньої новинки.

Седан Kia K8 має довжину 5 015 мм, а зовнішній вигляд автомобіля виконаний в новому стилі південнокорейського бренду. У передньому бампері виділяється величезна решітка радіатора з ромбоподібним малюнком. Головна оптика нагадує Ford Mondeo п’ятого покоління. Солідний і в міру динамічний профіль покликаний викликати асоціації з «яхтами, що пливуть в спокійних водах».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Компанія Kia презентувала новий великий седан

Ззаду світлодіодні ліхтарі розтягнулися вздовж всієї корми. Коротка кришка багажника і похилий дах виконані в стилі ліфтбека, однак це лише дизайнерський прийом.

Також варто відзначити, що седан Kia K8 отримав новий логотип марки, представлений в січні 2021 року. Оновлення емблеми корейського бренду стало продовженням реалізації довгострокової стратегії розвитку компанії під назвою Plan S.

Компанія Kia презентувала новий великий седан

Поки виробник не публікує фотографії інтер’єру. Технічні характеристики також не розкриваються. Повна інформація про новинку буде опублікована найближчим часом.

Продажі Kia K8 в Південній Кореї стартують пізніше в 2021 році. Після прем’єри на домашньому ринку седан з’явиться і в інших країнах.

Back to top button