Світ

Компанія Hyundai WIA Corporation відкрила завод двигунів в Санкт-Петербурзі

Компанія Hyundai WIA Corporation 9 вересня офіційно відкрила завод з виробництва автомобільних двигунів в Санкт-Петербурзі. Підприємство розташоване в безпосередній близькості від автомобільного заводу «Хенде Мотор Мануфактуринг Рус». Масове виробництво двигунів почнеться на початку жовтня 2021 року, повідомляє прес-служба «Хенде Мотор СНД».

У 2021 році на заводі «Хенде Віа Рус» будуть випускатися двигуни внутрішнього згоряння Gamma об’ємом 1,6 літра, а з кінця 2022 року ще й двигуни Nu об’ємом 2 літри. Двигуни будуть встановлюватися на автомобілі Hyundai Solaris, Hyundai Creta, Kia Rio і Kia Rio X.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В даний момент автомобілі, що випускаються заводом «Хенде Мотор Мануфактуринг Рус», оснащуються двигунами від Hyundai WIA, що поставляються по імпорту. Завод двигунів Hyundai WIA забезпечить створення понад 500 робочих місць.

Протягом першого року роботи завод «Хенде Віа Рус» планує випустити 240 тис. двигунів і надалі збільшити виробництво до 330 тис. двигунів на рік при тризмінному робочому графіку. При виході на повну виробничу потужність підприємство Hyundai WIA стане найбільшим виробником двигунів іноземного бренду в Росії. Крім того, завод Hyundai WIA буде активно розвивати російських виробників компонентів двигунів.

Як зазначається, запуск виробництва автомобільних двигунів є черговим етапом реалізації спецінвестконтракта, укладеного між Мінпромторгу РФ, урядом Санкт-Петербурга і заводом «Хенде Мотор Мануфактуринг Рус», спрямованого на локалізацію виробництва на території Російської Федерації. Компанія Hyundai прийняла зобов’язання щодо підвищення рівня локалізації за рахунок організації виробництва двигунів і коробок перемикання передач. В рамках виконання зобов’язань за контрактом завод планує збільшити обсяги експорту продукції, що випускається. До 2027 року підприємство планує інвестувати 16,9 млрд рублів. Крім того, з урахуванням вкладень інших підприємств, що входять до групи Hyundai Motor Group, загальна сума інвестицій може досягти близько 35 млрд рублів.

Штаб-квартира Hyundai WIA Corporation, глобальної міжнародної компанії в сфері машинобудування і верстатобудування, знаходиться в Південній Кореї. Будівництво заводу з виробництва двигунів в Санкт-Петербурзі – п’ятий подібний проект для Hyundai WIA Corporation в світі. На сьогоднішній день компанія володіє заводами з виробництва двигунів в Кореї, Китаї та Мексиці.

Back to top button