Новини

Компанія Honda презентувала новий водневий автомобіль

Компанія Honda в рамках Токійського автосалону презентувала новий водневий автомобіль під назвою Clarity Fuel Cell. Новинка позиціонується як спадкоємець водневого седана FCX Clarity, пише СarsСoops.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Електромотор нового седана працює на паливних елементах, які виробляють енергію в результаті реакції водню з киснем. Силові вузли в поєднанні з літій-іонною батареєю забезпечують миттєве прискорення, яке досягається за рахунок відсутності необхідності в перемиканні передач. Відзначається, що, в порівнянні з моделлю FCX Clarity, потужність нової силової установки підвищилася до 177 к.с.

Крім того, Honda Clarity Fuel Cell отримала спеціальний паливний бак, де під високим тиском зберігається газоподібний водень. Це дозволяє їй проїхати близько 700 кілометрів без дозаправки.

Новий автомобіль отримав спортивні бампери, світлодіодні фари і вентильовані передні крила. Усередині встановили шкіряні сидіння і оновлену мультимедійну систему. У салоні може з комфортом розміститься 5 пасажирів.

Раніше представники Honda заявляли, що планують почати масове виробництво автомобілів на паливних елементах до 2020 року. Нова модель Clarity Fuel Cell надійде в продаж у Японії вже на початку 2016 року, а дати старту продажів в Європі поки не відомі.

За матеріалами MIGnews.com.ua

Back to top button