НовиниСвіт

Компанія General Motors перестане випускати кросовери через високий попит на пікапи

Американський автогігант General Motors, як і більшість автокомпаній в усьому світі, стикається з труднощами при виробництві нових машин. Вони пов’язані з нестачею електронних чіпів, що впливають на основний функціонал моделей.

У випадку з General Motors мова йде про простій великих виробничих майданчиків. На них організована збірка найбільш популярних моделей корпорації – вантажних пікапів GMC Sierra і Chevrolet Silverado. Заводи перебували в повному простої, а також працювали з недостатнім завантаженням протягом двох тижнів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як стало відомо напередодні, керівництво General Motors в таких умовах прийняло досить незвичайне рішення. Оскільки великі вантажні пікапи є найголовнішими моделями корпорації, для організації їх безперервного виробництва компанія вирішила відмовитися від випуску нових кросоверів.

За словами одного з керівників американського автовиробника, подібне рішення дозволить корпорації не втратити частку ринку і своїх покупців в тих сегментах, де моделі компанії є бестселерами, а маржа досягає максимально можливих показників.

Раніше в General Motors вже була проведена модернізація конструкції багатьох автомобілів з сегмента пікапів і кросоверів. У зв’язку з нестачею необхідних електронних компонентів в компанії вирішили відмовитися від установки системи старт/стоп. Також вони позбавили ряд комплектацій такого популярного сервісу, як відсік для бездротової підзарядки мобільних пристроїв.

Source
naavtotrasse.ru
Back to top button