Моделі

Комерційні автомобілі Opel знаходять нових корпоративних покупців

Бренд Opel починає 2021 рік першою угодою по передачі комерційних автомобілів з корпоративним клієнтом

Київ. Бренд Opel в новому році знаходить нових корпоративних клієнтів на свої комерційні автомобілі. Так, 10 лютого поточного року ознаменувалося передачею партії автомобілів новому корпоративному покупцеві «ЗІП-АВТО»: відомому постачальнику автомобільних запчастин і аксесуарів.

Компанія-покупець, яка має величезний досвід роботи на автомобільному ринку, особливо ретельно підійшла до підбору автомобіля – і відрадно, що вибір припав на Opel Combo Cargo. Що цілком виправдано: висока надійність і витривалість, відмінна якість збірки від славного німецького Бренду, продуманий ергономічний салон, місткий вантажний відсік з величезними дверцятами для полегшення завантаження/розвантаження. Передав автомобілі давній надійний дилер Бренду Opel «Автоцентр на Столичному». Покупець вибрав автомобіль Opel Combo Cargo у виконанні L2 1.6 HDi 92 МКПП-5: кузов розміру L2 є оптимальним по комбінації хорошої місткості і зручності маневрів в місті, а перевірений часом турбодизель сімейства HDi в парі з традиційною «механікою» обіцяють надійність і економічність при тривалій експлуатації.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Комерційні автомобілі Opel знаходять нових корпоративних покупців

Нагадаємо, що протягом 2020 року в Україні відбулося «перезавантаження» лінійки комерційних автомобілів Opel. І сьогодні Бренд може запропонувати українським покупцям комерційні автомобілі, що відповідають будь-яким запитам: компактний і зручний в місті Opel Combo Cargo, універсальний вен Opel Vivaro в вантажному або вантажопасажирському виконанні, великий «флагман» комерційної лінійки Opel Movano.

Причому покупцеві не потрібно обмежувати себе у виборі і бюджеті, адже з початку 2021 року ціни на комерційні автомобілі Opel були знижені. Крім того, комерційні автомобілі Бренду гарантують ощадливість не тільки на етапі купівлі, а й під час тривалої експлуатації – завдяки програмі фіксованої вартості ТО. Причому обслуговувати автомобіль можна як у офіційних дилерів Бренду або у сервіс-партнерів Opel, які розташовані по всій території України. Дана програма дозволяє збільшити територіальну присутність Бренду і спростити власникам автомобілів пошук і вибір сервісних центрів.

Комерційні автомобілі Opel знаходять нових корпоративних покупців

Бренд Opel готовий відповісти на будь-які запити клієнтів завдяки відмінно сформованій модельній лінійці і широким можливостям трансформації. Вибирайте комерційні автомобілі Opel: надійні, якісні, доступні!

Back to top button